VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Technika vs. SaBaT - 10:1 a 12:2

V sobotu 26.6.2021 se Technika vydala do Prahy k předposlední sérii základní části, aby se postavila nepříjemnému soupeři – SaBaTu Praha.
Autor článku: Technika Brno
29.06.2021
Článek - Muži A - Liga

SaBaTu letos sice většina hráčů základní sestavy z minulého roku hostuje v Kotlářce Praha, to však nic nemění na tom, že Technika má v posledních letech se SaBaTem nepříznivou bilanci a jedná se o tým, který nám dělá velké problémy.

První zápas otevírá Michal Sobotka, který předvádí na kopci suverénní výkon. Náš útok má potíže a není schopný se přizpůsobit pomalým nadhozům Kryštofa Dupala. Až na začátku 4. směny ofenziva stahuje dva body, to je ale až do začátku deváté směny vše. Michala Sobotku střídá po čtyřech směnách Miguel Bastidas a pokračuje v diktátu. Naši nadhazovači v zápase rozdali dohromady 16 SO a připustili pouze 4 hity. V 9. směně se po vystřídání Kryštofa Dupala konečně rozjíždějí naše pálky a my tlačíme doběhy. Zápas končí výsledkem 10:1 v náš prospěch.

Druhý zápas začínáme v obraně s Burákem na kopci. Ač není na první pohled ve své kůži, pere se s úlohou úspěšně. Pět odházených směn se 2 hity a 1 obdrženým bodem je dobrý výkon. Na pálce jsme konzistentní a až na dvě směny uprostřed zápasu, kdy nám klasicky uletěla koncentrace, skórujeme pravidelně napříč zápasem. Štafetu po Burákovi přebírá Javon Rigsby. Tři směny s jednou metou zdarma a 9 strike outy hovoří za vše. SaBaTu až na malé zaváhání ve druhé směně bodový přísun nedovolujeme a zápas končí předčasně rozdílem v 8. směně po walk off dvoumetovém odpalu Olivera Sázavského, který stahuje dva rozdílové body.

V sérii jsme zvítězili a už nyní bereme 1. místo po základní části. V sobotu nás čekají poslední zápasy základní části na domácí půdě proti Frýdku-Místku, které budou závěrečnou přípravou před vytouženými boji o extraligové místo v nadcházející sezóně.

Statistiky SaBaT-TB 1:10

Statistiky TB-SaBaT 12:2

Fotogalerie TB muži A

zpět nahoru

Roman Talda byl uveden do Síně slávy českého baseballu

Dlouholetý kapitán Techniky Brno a reprezentace ČR, fenomenální pálkař a polař, byl v rámci slavnostního programu oslav 50.výročí založení klubu Technika Brno uveden do Síně slávy českého baseballu. Více ›››
05.10.2021 - Technika Brno Článek

Technika oslavila 50.výročí založení a ukončila sezonu 2021

Oslavy půlstoleté historie klubu proběhly v sobotu 2.10.2021 na Kraví hoře ve slunečném počasí a za hojné účasti členů, zakladatelů klubu i čestných hostů. Více ›››
04.10.2021 - Radomír Vach Článek

Patnáctky získaly na MČR 7.místo!

Kluci z kategorie U15 si svými skvělými výkony na kvalifikaci zasloužili vůbec poprvé účast na MČR. Více ›››
27.09.2021 - Technika Brno Článek - U15 (14 - 15 roků) - Liga
Novinky

Zafixujte si ceny ELEKTŘINY a PLYNU. Náš partner TEPLÁRNY BRNO pro Vás otevřel KLIENTSKÉ CENTRUM na adrese Cimburkova 2, poblíž NC Královo Pole. S heslem TECHNIKA získáte výhodné ceny. Otevřeno Po-Ne / 9:00-17:00 hod

19.10.2021 15:01 - Technika Brno

Odkaz do klubového systému pro členy (hráče i rodiče) najdete zde: Přihlášení do KIS

04.10.2021 23:10 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz