VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Technika vs. SaBaT - 10:1 a 12:2

V sobotu 26.6.2021 se Technika vydala do Prahy k předposlední sérii základní části, aby se postavila nepříjemnému soupeři – SaBaTu Praha.
Autor článku: Technika Brno
29.06.2021
Článek - Muži A - Liga

SaBaTu letos sice většina hráčů základní sestavy z minulého roku hostuje v Kotlářce Praha, to však nic nemění na tom, že Technika má v posledních letech se SaBaTem nepříznivou bilanci a jedná se o tým, který nám dělá velké problémy.

První zápas otevírá Michal Sobotka, který předvádí na kopci suverénní výkon. Náš útok má potíže a není schopný se přizpůsobit pomalým nadhozům Kryštofa Dupala. Až na začátku 4. směny ofenziva stahuje dva body, to je ale až do začátku deváté směny vše. Michala Sobotku střídá po čtyřech směnách Miguel Bastidas a pokračuje v diktátu. Naši nadhazovači v zápase rozdali dohromady 16 SO a připustili pouze 4 hity. V 9. směně se po vystřídání Kryštofa Dupala konečně rozjíždějí naše pálky a my tlačíme doběhy. Zápas končí výsledkem 10:1 v náš prospěch.

Druhý zápas začínáme v obraně s Burákem na kopci. Ač není na první pohled ve své kůži, pere se s úlohou úspěšně. Pět odházených směn se 2 hity a 1 obdrženým bodem je dobrý výkon. Na pálce jsme konzistentní a až na dvě směny uprostřed zápasu, kdy nám klasicky uletěla koncentrace, skórujeme pravidelně napříč zápasem. Štafetu po Burákovi přebírá Javon Rigsby. Tři směny s jednou metou zdarma a 9 strike outy hovoří za vše. SaBaTu až na malé zaváhání ve druhé směně bodový přísun nedovolujeme a zápas končí předčasně rozdílem v 8. směně po walk off dvoumetovém odpalu Olivera Sázavského, který stahuje dva rozdílové body.

V sérii jsme zvítězili a už nyní bereme 1. místo po základní části. V sobotu nás čekají poslední zápasy základní části na domácí půdě proti Frýdku-Místku, které budou závěrečnou přípravou před vytouženými boji o extraligové místo v nadcházející sezóně.

Statistiky SaBaT-TB 1:10

Statistiky TB-SaBaT 12:2

Fotogalerie TB muži A

zpět nahoru

Technika s Klasikem FM vítězně

V poslední sérii základní části 1. Ligy jsme se střetli s Klasikem Frýdek-Místek. Více ›››
07.07.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga

Devítky vybojovaly 3. místo na Českém baseballovém poháru

Úžasný turnaj v Třebíči má za sebou kategorie U9, která vybojovala 3. místo na Českém baseballovém poháru. Více ›››
30.06.2021 - Technika Brno Článek - U9 (8 - 9 roků) - Český pohár

Na First Cup U8 bereme 4. místo

V sobotu 26.června se konal na baseballovém hřišti Hrochů Brno turnaj kategorie U8 ,,First cup 2021’' Více ›››
29.06.2021 - Technika Brno Článek - U8 (7 - 8 roků) - Turnaj
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že na venkovních sportovištích na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy sportoviště, ve skupinách nejvýše 30 osob na vymezeném sportovišti.

Subjekt organizující sportovní přípravu vede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví, a to v rozsahu identifikace účastníka (jméno, příjmení) a kontaktní údaje účastníka (nejlépe telefonní číslo) a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání sportovní přípravy.

Vyjádření NSA zde

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 26.5.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz