VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Technika U18 poprvé vítězně

V pondělí na Kraví hoře změřili síly naši junioři s týmem Třebíč Nuclears ve 3. kole Extraligy U18.
Autor článku: Technika Brno
14.06.2021
Článek - U18 (15 - 18 roků) - Extraliga

První zápas pro nás nezačal slavně, když startující nadhazovač Vojta Klabeneš nebyl schopný konzistentně atakovat strike zónu a s osmi obdrženými body byl vystřídán. Vojta Slavík naopak házel jeden dobrý míč za druhým a držel nás v zápase další tři směny, když obdržel „pouhé“ tři body. Zápas výborně uzavřel dvěma směnami bez obdrženého bodu Filip Fukar. Špatný rozjezd zápasu a pět chyb v obraně byly hlavní příčinou konečného výsledku 16:10 pro Nuclears. Jako pozitivní můžeme hodnotit dvou hitové výkony na pálce Romana Šnajdera – 2H, 1 R, 2 RBI, Rudy Komance – 2H, 3 RBI a Víti Staňka – 2H, 2 R, 1 RBI. Velkým plusem bylo, že hráči nesložili zbraně a bojovali až do konce!

Druhý zápas startoval Roman Šnajder. Za tři směny obdržel dva hity a pouze jeden doběh. Nesmírně důležitou roli splnil na jedničku a pomyslný míč předával closerovi Momovi Zerai za stavu 10:1 pro Techniku. Momo navázal na Romanův výkon a soupeři nic většího nedovolil. Vlivem pár šťastných hitů a drobných chyb v obraně Nuclears pouze upravili skóre na 10:4. Obrovská pochvala celému týmu, když energii ze závěru prvního zápasu přenesli do druhého. Na pálce byli trpěliví, ale i agresivní, když ucítili možnost pálit. Na metách jsme se při soupeřově zaváhání pravidelně posouvali. Útok táhl opět Víťa Staněk se dvěma dvoumetovými odpaly – 2H (2x 2B), 2 R, 2 RBI. Následovali jej Vojta Slavík - 2 H (1x 2B), 2 R, 1 RBI a Vojta Klabeneš - 1 H, 2 R, 1 RBI.

S čistým svědomím můžeme říct, že každý přispěl svou troškou do mlýna a díky týmovému výkonu se junioři těšili z prvního vítězství v sezóně. Věřím, že sladká chuť vítězství byla příjemnější než hořká chuť prohry a podobné výkony uvidíme častěji!

Fotogalerie TB U18

zpět nahoru

Technika s Klasikem FM vítězně

V poslední sérii základní části 1. Ligy jsme se střetli s Klasikem Frýdek-Místek. Více ›››
07.07.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga

Devítky vybojovaly 3. místo na Českém baseballovém poháru

Úžasný turnaj v Třebíči má za sebou kategorie U9, která vybojovala 3. místo na Českém baseballovém poháru. Více ›››
30.06.2021 - Technika Brno Článek - U9 (8 - 9 roků) - Český pohár

Na First Cup U8 bereme 4. místo

V sobotu 26.června se konal na baseballovém hřišti Hrochů Brno turnaj kategorie U8 ,,First cup 2021’' Více ›››
29.06.2021 - Technika Brno Článek - U8 (7 - 8 roků) - Turnaj
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že na venkovních sportovištích na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy sportoviště, ve skupinách nejvýše 30 osob na vymezeném sportovišti.

Subjekt organizující sportovní přípravu vede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví, a to v rozsahu identifikace účastníka (jméno, příjmení) a kontaktní údaje účastníka (nejlépe telefonní číslo) a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání sportovní přípravy.

Vyjádření NSA zde

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 26.5.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz