VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

TECHNIKA BRNO NA MČR 40+ "POUZE" BRONZOVÁ

Mistrovství České republiky veteránů nad 40let se letos uskutečnilo od pátku do neděle v Ostravě, Technika Brno nezvládla obhájit loňský titul Mistra republiky, vybojovala alespoň bronzové medaile.
Autor článku: Petr Goleš
23.09.2019
Článek - Moravská Beseda - Turnaj

Mistrovství se zůčastnilo 6 týmů: STB Ostrava, Draci Brno, Old Boys Praha, Late Harvest, Bongo Liberec a Technika Brno. Ve skupině jsme porazili domácí Arrows Ostarva 13:2 a Old Boys Praha 11:9. Jako vítěz skupiny jsme tedy postupovali přímo do semifinále stejně jako Draci Brno, kteří vyhráli druhou skupinu. Do semifinále se dostali po dalších náročných zápasech STB Ostrava a Old Boys Praha. Technika Brno se v klíčovém semifinálovém zápase potkala znovu s Old Boys Praha. Pro Old Boys Praha byl tento zápas již čtvrtým v řadě během jediného dne,  ale místo únavy předvedli že se během předchozích zápasů dokonale rozpálili. V první směně nám naděli hned 5 bodů. Směnu po směně jsme snižovali náskok a v předposlední směně dokonce otočili stav na 9:7 v náš prospěch. V poslední směně nás od vítězství dělil pouze 1 out, přišel vysoko odpálený míč do vzduchu směřující těsně za nadhazovací kopec. Bylo nás asi  5 v poli kdo jej teoreticky mohl zachytit, ale nepovedlo se to nikomu. Po další sérii tvrdých odpalů neúnavných hrdinů Old Boys Praha jsme semifinále prohráli 9:14. V boji o třetí místo jsme pak v neděli přehráli Draky Brno 6:4 a skončili třetí. Finálový zápas nakonec vyhráli po nádherném vyrovnaném zápase Old Boys Praha nad STB Ostrava. Nejlepším pálkařem turnaje se stal hráč Techniky Brno Martin Střítecký (BA 0.750). I letos se tato sportovně společenská akce velmi vydařila, děkujeme organizátorů z Arrows Ostrava a hlavně hlavnímu organizátorovi MČR 40+ Frankiemu Kučerovi.

Petr Goleš

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz