VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Rookies jdou nahoru

U9 se postupně rozehrává a začíná stoupat nahoru!
Autor článku: Filip Matějka
25.05.2019
Článek - U9 (8 - 9 roků) - Liga

Devítková soutěž hrající se turnajově pod názvem Rookieball minulou sobotu prošla třetím kolem, tentokrát pod taktovkou Hodonína – v Kyjově. Každý tým měl před sebou jako vždy čtyři zápasy a nás čekali hned na úvod na těžkém vzrostlém terénu těžcí vzrostlí Hroši. Zde se projevila zejména naše nezkušenost v útoku, kdy jsme nebyli sto po dvě či tři směny pořádně kontaktovat nadhoz, zatímco soupeři do nás nelítostně řezali. Přestože v obraně jsme celkem dokázali držet krok, na několik dlouhých míčů byly naše bezmocně natažené rukavice příliš krátké, což znamenalo vždy nějaké stažené body a první utkání tak skončilo jednoznačně vítězně pro Hrochy.

Po obědě jsme dost dlouhou pauzu využili k rozehrání se, a poté hned za sebou následovaly tři zápasy: Jihlava, Třebíč a nakonec Hodonín. Přestože se v této soutěži správně nehraje na body, vždy se nějaký malý ekonomicky zaměřený hráč s přehledem nakonec najde, takže mohu sdělit, že jsme zvítězili, remizovali, a nakonec ještě vyhráli, což je super bilance, protože se všichni nakonec docela rozšvihali a po zkušenostech z loňska, kdy tým turnaj od turnaje rostl z nuly až na konečné desáté místo na MČR, budeme doufat, že vývoj bude podobný a výsledek nakonec ještě lepší.

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz