VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Povinné výhry Áčka v Domažlicích

Třetí hrací víkend nás čekal výlet do Domažlic a s tím spojená nutnost vyhrát oba zápasy, pokud chceme nadále přemýšlet nad bojem o extraligové příčky.
Autor článku: Technika Brno
10.06.2021
Článek - Muži A - Liga

První zápas na kopci startoval Radek Burian a ač nebyl na první pohled „ve své kůži“, dokázal se s vnitřní nepohodlím poprat a udržet pro svůj tým nulu. Jelikož jsme byli na pálce aktivní a hrozilo ukončení zápasu, byl Burák po 3. směně a 1 outu vystřídán Danem Justem. Dan si neprošel zrovna ideálním začátkem sezóny, když v ani jednom ze dvou působení na kopci, nevydržel ani jednu směnu. Za domácí metou seděl Petr Čech, který byl nejvhodnějším partnerem pro získání ztraceného sebevědomí. Dan Just využil příležitosti a konečně předvedl očekávaný výkon. Zápas skončil výsledkem 20:0, z čehož je patrné, že nám zápas chutnal.

Druhý zápas zahájil Michal Sobotka. Nenacházel se v dobrém rozpoložení, kontrola nad míči v ten den prostě nebyla. Matěj Grendža-Donský naštěstí zastavil soupeře a kontroloval zápas. Navázal na nadějný výkon z minulého kola a dokázal na něm stavět. Na pálce jsme byli lepší než soupeř, stejně tak v poli a zápas skončil poměrem 19:4 v náš prospěch.

Domažlice nejsou typ soupeře, který by prověřil naši připravenost. Na 2 zápasy měli dohromady 3 nadhazovače a na zápas se sešlo 9 hráčů plus trenér. Nechtěl bych znevažovat náš či domažlický výkon. Splnili jsme úlohu. Pokud se ovšem chceme blížit těm nejlepším z 1. Ligy, naše obrana se musí sjednotit a energie fungovat napříč celým zápasem - 2 zápasy po sobě. Je to těžké, ale vybrali jsme si to tak sami a je jen na nás dokázat, že máme na víc.

zpět nahoru

Oslabené patnáctky nezvládly dvojzápas proti Nuclears

V pondělí se kategorie U15 postavila proti silnému týmu z Třebíče. Více ›››
21.06.2021 - Technika Brno Článek - U15 (14 - 15 roků) - Liga

Technika U9 s jednou výhrou

V neděli se naše devítky utkaly s "áčkem" a "béčkem" Hrochů. Více ›››
14.06.2021 - Technika Brno Článek - U9 (8 - 9 roků) - Liga

Muži Techniky byli v lize stoprocentní

A-tým se o víkendu vydal do Olomouce. Za sebou má tým tři víkendy se slabšími soupeři, kdy nasbíral dvě nečekané prohry. Čekalo nás už jen to silnější z 1.Ligy – počínaje ex-extraligovými Skokany. Více ›››
14.06.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že na venkovních sportovištích na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy sportoviště, ve skupinách nejvýše 30 osob na vymezeném sportovišti.

Subjekt organizující sportovní přípravu vede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví, a to v rozsahu identifikace účastníka (jméno, příjmení) a kontaktní údaje účastníka (nejlépe telefonní číslo) a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání sportovní přípravy.

Vyjádření NSA zde

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 26.5.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz