VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Po týdnu je jsou tu tři nová kola Extraligy.

Před námi jsou další boje v nejvyšší české lize a na co se můžeme těšit? První vítězství Blanska? Pokračování útlumu Techniky? Návrat Patrika Ahearna do Brna.
Autor článku: Martin Střítecký
19.04.2012
Článek - Muži A - Extraliga

Olympia Blansko (0:6) - Eagles Praha (4:2)
Již v pátek začne první zápas v Blansku, kam zamíří Eagles, kteří po veleúspěšném vystoupení na Kraví hoře určitě chtějí zopakovat úžasný výkon a plout na vlně vítězství i nadále. Naopak Blansko stále čeká na první výhru a chtěli by, aby se tak stalo před domácím publikem. Naposledy se v Extralize oba týmy utkaly v roce 2008, odehráli spolu 4 zápasy v základní části a 3 v boji o udržení. Olympia se radovala pouze z jedné výhry a proto je tým z Prahy favoritem. Hraje se v pátek od 19 hodin pod umělým osvětlením, v sobotu pokračuje série dvěma zápasy od 13 a 16 hodin.

Skokani Olomouc (3:3) - Cardion Hroši Brno (4:2)
Oba týmy jsou oproti loňské sezóně výrazně posíleny a pomýšlejí na lepší výsledky. Začátek sezóny jim vychází, minulý víkend Hroši dvakrát porazili Kotlářku a Olomouc urvala proti Draků jedno důležité vítězství. Jejich minuloroční vzájemná bilance je vcelku vyrovnaná, kdy Hroši vyhráli 4 ze 7 utkání. Mírnými favority jsou právě Hroši, ale v začátcích sezóny bývají všechny týmy vyrovnanější a proto se dá očekávat tuhý boj a každý bod. Bitva začíná už v pátek od 17 hodin, v sobotu je na programu klasický doubleheader od 13 a 16 hodin, všechna utkání se hrají v Olomouci.

Draci Brno (4:2) - Kotlářka Praha (2:4)
Asi nejočekávanější zápasy tohoto víkendu uvidí diváci v Brně na Městském stadiónu. Oba týmy pomýšlejí na nejvyšší příčky, i když každý z nich má rozdílný výkonostní začátek sezóny. Draci se drží na špici tabulky společně s dalšími třemi týmy, zatímco Kotlářka s pouhými dvěma vítězstvími je předposlední. Jenže právě proti Drakům se Kotlářka dokázala vždy vyburcovat a minulý rok je 3x porazila, což se povedlo už jen Express Brno. Dá se očekávat nejlepší baseball v republice okořeněný návratem Patricka Ahearna tentokrát již ne v drese Draků. Začátky jsou klasické, sobota ve 13 a 16 hodin, v neděli první nadhoz proletí strike zónou v 11 hodin.

Arrows Ostrava (4:2) - Technika Brno (3:3)
Zcela odlišný byl minulý víkend pro oba týmy, zatímco Arrows porazili 3x Blansko, Technika překvapivě podlehla ve všech zápasech Eagles Praha. Nyní bude záležet zda se dokáží brňané otřepat a navázat na zápasy z roku 2011, kdy našla celkem 4x recept na ostravský tým. Jak tento týden řekl v rozhovoru Radek Vach, manažer týmu Techniky, chce bojovat o nejvyšší příčky a tento víkend by mohl ukázat zda je v hráčích síla, aby se vrátili zpátky na vrchol tabulky. Klání v Ostravě začínají v sobotu ve 13 a 16 hodin, druhý den pak od 11 hodin.

zpět nahoru

EXLn2020: Technika Brno vs Olympia Blansko - 1:5 a 5:9

I další extraligový soupeř z Blanska byl v boji o udržení v Extralize nad síly mužů Techniky a v tabulce se tak propadli na poslední místo. Více ›››
10.08.2020 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

EXLn2020: Technika Brno vs Třebíč Nuclears - 0:4 a 13:7

Ve druhém kole nadstavby o Extraligu slavili muži Techniky první vítězství. Dvojzápas s Třebíčskými Nuclears nicméně skončil nerozhodně, jelikož oba týmy vyhráli svá domácí utkání. Více ›››
01.08.2020 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

EXLn2020: Technika Brno vs SaBaT Praha - 4:7 a 4:6

Zklamání z nevydařeného postupu do Play-Off se projevilo v prvních zápasech nadstavby o Extraligu naplno a muži Techniky prohráli oba zápasy na vlastním hřišti s pražským SaBaTem. Více ›››
25.07.2020 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga
Novinky

Úterý a čtvrtek 15:30 - 17:00

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži - EXTRALIZE.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2020
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz