VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Osmičky hrají první ligu

U8 se v lize daří a to také díky posile z Austrálie.
Autor článku: Filip Matějka
26.05.2019
Článek - Liga

Letošní přebor team U8 Techniky Brno rozehrál suverénně a v tabulce drží s jedenácti výhrami ku jedné prohře spolehlivě první místo. Úžasné je pozorovat zlepšování se jednotlivců i celého družstva zápas od zápasu, rodící se baseballové myšlení a cit pro hru. V každém utkání se mezi množstvím netrefených či nezastavených balonů, spadlých luftů či zmatečných přehozů vždy zaskví několik krásných odpalů, famózních catchů a parádních autů. A to je pak čistá radost.

Minulý víkend jsme si v pátek na domácí půdě dvakrát poradili s Hrochy Navy a v neděli zase s Olejáři z Hodonína. Ještě předtím jsme loupili skalpy v Blansku i Jihlavě. Poslední dva dvojzápasy nás čekají venku, nejprve v Třebíči a úplně nakonec v Komárově. Kromě stabilního tvrdého jádra v infieldu a rotujících bijců ze zaďáku jsme ještě ke všemu posílili o po dlouhé nemoci navrátivšího se Marťu na pozici catchera a mocného pálkaře – importa Jacksona. Sestava je převážně sice naplněna z dobré poloviny hráči kategorie U7 ale i přes to se podařilo dát dohromady silný a skvělý kolektiv nejen hráčský, ale i rodičovský, bez jejichž obětavosti by to nešlo. Díky jim!

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz