VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Opening Day 2019 se vskutku vydařil

Sobota na Kraví Hoře
Autor článku: Marek Pomazal
30.03.2019
Článek

Letošní Opening Day na Kraví Hoře se vskutku vydařil. Jen posuďte sami: teplota příjemných 20 stupňů, obloha bez mráčku, bezvětří, takže jste se cítili jako někde u italského Jadranu; dětí v červených mikinách, maminek a tatínků od dětí v červených mikinách jako máku, k tomu všemu hlasité dětské výskání, spoustu zábavy a od 14 hodin zahajovací zápas sezóny s brněnskými Draky.

Třešničkou na dortu byl homerun Richarda Sázavského, který ještě okořenil dvoumetrovým odpalem do zadního pole.  A také výkon Vojty Bláhy na nadhazovacím kopci, na kterém se nezalekl zhola nic zvučných to dračích příjmení a sázel skvělé nadhozy jeden za druhým jako bigmeky u nejmenovaného řetězce.

A těch lidí na tribuně – na tři stovky diváků většinou v červeném přihlíželo, fandilo a křikem odměňovalo jakýkoli zákrok domácích. Skvělý komentátor českotelevizní Ondřej Tomek, slavnostní nadhoz Junáka Zdeňka a pivo, limo, párky a další občerstvení nemohlo být lepším zarámováním již tak povedeného dne.

Jako jo, Draci vyhráli (ač jsme chvíli doufali, přáli si a potom už jen tiše snili o lepším výsledku), ale utkání s takovým soupeřem nemůžeme brát jinak než perfektní herní přípravu na důležitější zápasy s jinými soupeři v boji o vytouženou šestku.

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz