VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Novinky v klubu Techniky Brno

Představujeme nový manažerský tým, Rick Jacques a Matěj Menšík.
Autor článku: Radomír Vach
01.11.2020
Obecné

Vedení klubu Technika Brno se podařilo uzavřít kontrakt se dvěma špičkovými trenéry Rickem Jacquesem a Matějem Menšíkem na plnohodnotný úvazek s cílem vybudovat nový A- tým, tým U18 a vytvořit celoklubovou koncepci napříč všemi kategoriemi. Nový manažerský tým je výsledkem snahy klubu vytvořit co nejlepší podmínky pro přípravu a výchovu hráčů a trenérů v dalších letech.

Rick Jacques je více než plnohodnotnou zárukou zkvalitnění systému rozvoje Techniky Brno. 26 let zkušeností s prací baseballového trenéra a skauta v MLB u týmů Philadelphie Phillies a Cincinnati Reds, 5 let v pozici hlavního kouče národního týmu ČR a 8 let trenéra tří extraligových týmů.

Matěj Menšík, jako jeden z nejlepších baseballistů v České republice, předával své znalosti a zkušenosti mladým hráčům již v minulosti a pro další sezóny bude působit v manažerské dvojici s Rickem Jacquesem. Matěj je trojnásobný účastník MLB European Academy, Mistr Extraligy 2011 a nejlepší pálkař Mistrovství Evropy do 21 let v roce 2012.

Klub Techniky Brno dává tomuto nově vytvořenému manažerskému týmu veškerou důvěru k vytvoření plně fungujícího systému rozvoje hráčů a trenérů všech kategorií, které povedou k úspěšnému návratu na místa nejvyšší.

V rámci rozvoje areálu Techniky Brno se podařilo získat stavební povolení na rozšíření pravé části vnějšího pole hlavního hřiště o cca 8m a územní rozhodnutí na osvětlení velkého hřiště. Realizace prodloužení hřiště a osvětlení se plánuje po konci sezóny 2021.

 

Radomir Vach
Místopředseda klubu & General Manager
VSK Technika Brno baseball-softball
Rybkova 31, 602 00 Brno, Czech Republic
email: vach@technikabrno.cz
mobil.+420 603 167127 (WhatsApp)
web: 
www.technikabrno.cz

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz