VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Novinky v klubu Techniky Brno

Představujeme nový manažerský tým, Rick Jacques a Matěj Menšík.
Autor článku: Radomír Vach
01.11.2020
Obecné

Vedení klubu Technika Brno se podařilo uzavřít kontrakt se dvěma špičkovými trenéry Rickem Jacquesem a Matějem Menšíkem na plnohodnotný úvazek s cílem vybudovat nový A- tým, tým U18 a vytvořit celoklubovou koncepci napříč všemi kategoriemi. Nový manažerský tým je výsledkem snahy klubu vytvořit co nejlepší podmínky pro přípravu a výchovu hráčů a trenérů v dalších letech.

Rick Jacques je více než plnohodnotnou zárukou zkvalitnění systému rozvoje Techniky Brno. 26 let zkušeností s prací baseballového trenéra a skauta v MLB u týmů Philadelphie Phillies a Cincinnati Reds, 5 let v pozici hlavního kouče národního týmu ČR a 8 let trenéra tří extraligových týmů.

Matěj Menšík, jako jeden z nejlepších baseballistů v České republice, předával své znalosti a zkušenosti mladým hráčům již v minulosti a pro další sezóny bude působit v manažerské dvojici s Rickem Jacquesem. Matěj je trojnásobný účastník MLB European Academy, Mistr Extraligy 2011 a nejlepší pálkař Mistrovství Evropy do 21 let v roce 2012.

Klub Techniky Brno dává tomuto nově vytvořenému manažerskému týmu veškerou důvěru k vytvoření plně fungujícího systému rozvoje hráčů a trenérů všech kategorií, které povedou k úspěšnému návratu na místa nejvyšší.

V rámci rozvoje areálu Techniky Brno se podařilo získat stavební povolení na rozšíření pravé části vnějšího pole hlavního hřiště o cca 8m a územní rozhodnutí na osvětlení velkého hřiště. Realizace prodloužení hřiště a osvětlení se plánuje po konci sezóny 2021.

 

Radomir Vach
Místopředseda klubu & General Manager
VSK Technika Brno baseball-softball
Rybkova 31, 602 00 Brno, Czech Republic
email: vach@technikabrno.cz
mobil.+420 603 167127 (WhatsApp)
web: 
www.technikabrno.cz

zpět nahoru

Technika s Klasikem FM vítězně

V poslední sérii základní části 1. Ligy jsme se střetli s Klasikem Frýdek-Místek. Více ›››
07.07.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga

Devítky vybojovaly 3. místo na Českém baseballovém poháru

Úžasný turnaj v Třebíči má za sebou kategorie U9, která vybojovala 3. místo na Českém baseballovém poháru. Více ›››
30.06.2021 - Technika Brno Článek - U9 (8 - 9 roků) - Český pohár

Na First Cup U8 bereme 4. místo

V sobotu 26.června se konal na baseballovém hřišti Hrochů Brno turnaj kategorie U8 ,,First cup 2021’' Více ›››
29.06.2021 - Technika Brno Článek - U8 (7 - 8 roků) - Turnaj
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že na venkovních sportovištích na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy sportoviště, ve skupinách nejvýše 30 osob na vymezeném sportovišti.

Subjekt organizující sportovní přípravu vede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví, a to v rozsahu identifikace účastníka (jméno, příjmení) a kontaktní údaje účastníka (nejlépe telefonní číslo) a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání sportovní přípravy.

Vyjádření NSA zde

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 26.5.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz