VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Na First Cup U8 bereme 4. místo

V sobotu 26.června se konal na baseballovém hřišti Hrochů Brno turnaj kategorie U8 ,,First cup 2021’'
Autor článku: Technika Brno
29.06.2021
Článek - U8 (7 - 8 roků) - Turnaj

Turnajové rozlosování bylo do dvou skupin po čtyřech týmech. První skupina byla složená z brněnských Draků a Hippos, třebíčských Nuclears a Arrows z Ostravy. Druhá skupina se sestávala z Hrochů Brno, jihlavských Ježků, Orlů z Chocně a našich bojovníků Techniky. Náš tým čekaly tři zápasy v základní skupině a poté zápas o konečné umístění.

V prvním zápase jsem se utkali s Jihlavou. Duel se hrál od začátku ve vysokém tempu s minimem chyb na obou stranách. Nakonec to byla Jihlava, která tahala za kratší konec a naši baseballisté zvítězili 10:8.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti týmu Orlů z daleké Chocně. S tímto družstvem jsme neměli možnost dříve hrát, tudíž jsme nevěděli, co od nich můžeme čekat. Naši hráči, ale bojovali naplno a díky tomu zápas dopadl 12:7 v náš prospěch.

V posledním zápase ve skupině změřili naši hráči síly s domácími Hrochy. Od začátku zápasu se ukazovalo, kdo bude na hřišti diktovat tempo. I přes velkou snahu našich, soupeř ukázal sílu a více zkušeností a dovedl tak zápas do vítězného konce s výsledkem 18:6.

Díky dvěma vítězstvím a jedné prohře ve skupině jsme se dostali do zápasu o celkové 3. místo v turnaji. Z druhé skupiny se proti nám postavil tým Třebíč Nuclears.

Ačkoliv i v tomto duelu předvedli naši hráči velice dobrý výkon, tým Nuclears ukázal rychlý a přesný baseball. I díky tomu jsme podlehli Třebíči 14:6 a obsadili tak 4. místo.

Takový byl letošní First Cup z pohledu Techniky Brno. Všechny děti si užily atmosféru turnaje, ke kterému patřilo napětí, tlak na hráče i radost z výhry.

Fotogalerie TB U8

zpět nahoru

Technika s Klasikem FM vítězně

V poslední sérii základní části 1. Ligy jsme se střetli s Klasikem Frýdek-Místek. Více ›››
07.07.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga

Devítky vybojovaly 3. místo na Českém baseballovém poháru

Úžasný turnaj v Třebíči má za sebou kategorie U9, která vybojovala 3. místo na Českém baseballovém poháru. Více ›››
30.06.2021 - Technika Brno Článek - U9 (8 - 9 roků) - Český pohár

Technika vs. SaBaT - 10:1 a 12:2

V sobotu 26.6.2021 se Technika vydala do Prahy k předposlední sérii základní části, aby se postavila nepříjemnému soupeři – SaBaTu Praha. Více ›››
29.06.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že na venkovních sportovištích na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy sportoviště, ve skupinách nejvýše 30 osob na vymezeném sportovišti.

Subjekt organizující sportovní přípravu vede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví, a to v rozsahu identifikace účastníka (jméno, příjmení) a kontaktní údaje účastníka (nejlépe telefonní číslo) a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání sportovní přípravy.

Vyjádření NSA zde

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 26.5.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz