VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Muži Techniky byli v lize stoprocentní

A-tým se o víkendu vydal do Olomouce. Za sebou má tým tři víkendy se slabšími soupeři, kdy nasbíral dvě nečekané prohry. Čekalo nás už jen to silnější z 1.Ligy – počínaje ex-extraligovými Skokany.
Autor článku: Technika Brno
14.06.2021
Článek - Muži A - Liga

První zápas startoval Michal Sobotka. Třemi směnami se dvěma obdrženými body nás držel v zápase, ale obrana jej příliš nepodpořila, takže Michala ve čtvrté směně zastoupila „čerstvá“ venezuelská posila Miguelangel Bastidas. Miggy si se Skokany věděl rady. V jedné směně si sice naplnil pomocí 2 BB mety a Ondřej Schwarz singlem spoluhráče stáhl, to bylo ale vše. Za pět směn nadělil olomouckým 10 SO, což hovoří samo za sebe a my můžeme jen doufat, že na první výstup v nadcházejících zápasech naváže. Matěj Brabec zápas zkušeně uzavřel 3 SO. Pálkařsky se nám velice dařilo. 21 hitů (5 - Gottschall; 4 - Menšík; 3 - Čech, 3 – Sázavský; 2 – Brabec,2 – Filip; ..) je porce, nad jakou zoufat nemůžeme. Naopak málo sebevědomé defenzivní výkony musíme do série se Sabatem vyladit. Výhru 16:8 ale bereme všema deseti!

Druhý zápas začínal Radek Burian. Burákovi se v poslední době velmi daří, a i v Olomouci tomu nebylo jinak. Za pět směn Skokani skórovali třikrát – ovšem pouze jeden bod jde na účet nadhazovače (Kuba Voják využil chyby a poslal míč za plot). O zbylé dva se zasloužila naše chybující obrana. V šesté směně vstoupila na kopec další z posil - Američan Javon Rigsby. I když Javon bojoval s únavou z cesty, na jeho výkonu to poznat nebylo. Jediný hit a 7 SO za 4 směny byl bezchybný výkon, který nám vlévá naděje do dalších bojů. V ofenzivě jsme přidali dalších 13 odpalů (3 - Čech; 2 - Filip,2 – Just; ..), ale v obraně čtyři chyby. Vítězství 8:3 však i tentokrát putuje do Brna a my se vracíme o jeden balvan ze srdce lehčí.

Nakonec bych chtěl jménem klubu ještě jednou poděkovat Petrovi „Koblihovi“ Čechovi, že našemu týmu v době nouze pomohl a výraznou měrou se podílel na vítězstvích. Přejeme hodně štěstí v TOP6!!!

Fotogalerie TB muži A

Statistiky zápasu Olomouc-TB 8:16
Statistiky zápasu TB-Olomouc 8:3

zpět nahoru

Technika s Klasikem FM vítězně

V poslední sérii základní části 1. Ligy jsme se střetli s Klasikem Frýdek-Místek. Více ›››
07.07.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga

Devítky vybojovaly 3. místo na Českém baseballovém poháru

Úžasný turnaj v Třebíči má za sebou kategorie U9, která vybojovala 3. místo na Českém baseballovém poháru. Více ›››
30.06.2021 - Technika Brno Článek - U9 (8 - 9 roků) - Český pohár

Na First Cup U8 bereme 4. místo

V sobotu 26.června se konal na baseballovém hřišti Hrochů Brno turnaj kategorie U8 ,,First cup 2021’' Více ›››
29.06.2021 - Technika Brno Článek - U8 (7 - 8 roků) - Turnaj
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že na venkovních sportovištích na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy sportoviště, ve skupinách nejvýše 30 osob na vymezeném sportovišti.

Subjekt organizující sportovní přípravu vede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví, a to v rozsahu identifikace účastníka (jméno, příjmení) a kontaktní údaje účastníka (nejlépe telefonní číslo) a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání sportovní přípravy.

Vyjádření NSA zde

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 26.5.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz