VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Jedenáctky debutovaly na kopci na výbornou

První double s Hippos Brno skončil pro nás dvojitým vítězstvím.
Autor článku: Jan Fišer
02.06.2021
Článek - U11 (10 - 11 roků) - Liga

Jedenáctky čekal první hrací neděli na hřišti u Hrocha dvojzápas s Hippos Brno – premiéra baseballu bez nadhozu servírovaném koučem přímo na pálku a první vystoupení našich čerstvých nadhazovačů, jejichž příprava se smrskla vinou karantény na naprosté minimum. Už přípravný zápas s loňským mistrem republiky z Blanska o týden dřív nám dal pocítit, že tohle bude dost jiná hra. Soupeř však bojoval s trefováním strikezóny a mnoho bodů nám daroval zdarma. Náš lineup naštěstí už v přípravě rychle pochopil, že strike je v této kategorii vzácné zboží a že je tedy třeba švihat, co se dá. Což se projevilo jak negativně vysokým počtem strikeoutů, tak naštěstí dostatečným počtem hitů a stažených bodů. Naše vítězství vysoko 21:5 také potvrdil konstantní výkon startéra Alexe Suchánka i relievera Adama Jaši, jejichž představení na kopci bylo napoprvé výborné.

Do druhého zápasu jsme nastupovali se sebevědomím, které se nejlépe projevilo na kopci v dominantním výkonu Máji Bullen, která odházela complete game na 3 inn/45 nadhozů při žádném obdrženém bodu, což je na debutantku naprosto fantastický výkon. Práce pole byla také bezchybná, až na zaváhání v úvodu, které bylo potrestáno jediným doběhem soupeře. Bohužel naše pálka se v druhém zápasu už jaksi unavila, a přestože se stále dost švihalo, hitů bylo o poznání méně. Dobrá polovina bodů byla darem soupeře. Konečné skóre - 12:1 pro Techniku.

Po dvojzápase v týdnu na domácí půdě s Hrochy čeká team o víkendu pauza před přípravou na pohár.

zpět nahoru

Oslabené patnáctky nezvládly dvojzápas proti Nuclears

V pondělí se kategorie U15 postavila proti silnému týmu z Třebíče. Více ›››
21.06.2021 - Technika Brno Článek - U15 (14 - 15 roků) - Liga

Technika U9 s jednou výhrou

V neděli se naše devítky utkaly s "áčkem" a "béčkem" Hrochů. Více ›››
14.06.2021 - Technika Brno Článek - U9 (8 - 9 roků) - Liga

Muži Techniky byli v lize stoprocentní

A-tým se o víkendu vydal do Olomouce. Za sebou má tým tři víkendy se slabšími soupeři, kdy nasbíral dvě nečekané prohry. Čekalo nás už jen to silnější z 1.Ligy – počínaje ex-extraligovými Skokany. Více ›››
14.06.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že na venkovních sportovištích na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy sportoviště, ve skupinách nejvýše 30 osob na vymezeném sportovišti.

Subjekt organizující sportovní přípravu vede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví, a to v rozsahu identifikace účastníka (jméno, příjmení) a kontaktní údaje účastníka (nejlépe telefonní číslo) a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání sportovní přípravy.

Vyjádření NSA zde

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 26.5.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz