VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Jaro se blíží i pro U8

Jaro už je za dveřmi....
Autor článku: Zdeněk Friedmann
10.03.2019
Článek - U9 (8 - 9 roků) - Turnaj

Jaro pomalu, ale jistě přichází a s ním se chýlí ke konci zimní příprava všech teamů Techniky- od 7miček po Áčko. Kromě dřiny v tělocvičně, které si tentokrát všichni užili ve zvýšené intenzitě, patří k nedílným prvkům přípravy mládeže turnaje v Hrotovicích pod taktovkou Nuclears Třebíč. Tak tomu bylo i o uplynulém víkendu, kdy v sobotu sbíral potřebné herní zkušenosti team „desítek“ a v neděli zase naše „osmičky“. Těm se podařil uhrát velice slušný výsledek; hrálo se většinou z front tossu a hned v prvním zápase jsme porazili celkem rozhodně domácí Třebíč. V druhém zápase jsme svedli vyrovnanou bitvu do posledního autu s Draky, kterým jsme nakonec podlehli o bod 11:12.  Překvapením byl třetí zápas s Hrochy, který se nám podařil jednoznačně vyhrát 11:4, kdy jsme k efektivní pálce přidali i lepší obranu, která se naopak nedařila soupeři a po úvodních našich několika pětibodových směnách jsme utkání dotáhli k cennému vítězství. Osmičkový team tedy zakončil Winter League úspěchem a těšíme se na sezónu, zejména také proto, že konečně budeme moct sehrát první zápasy na domácím fieldu. Jako první přivítáme na Kraví hoře 26. dubna Hrochy Royal. Honza Fišer.

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz