VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXLn2020: Technika Brno vs Třebíč Nuclears - 0:4 a 13:7

Ve druhém kole nadstavby o Extraligu slavili muži Techniky první vítězství. Dvojzápas s Třebíčskými Nuclears nicméně skončil nerozhodně, jelikož oba týmy vyhráli svá domácí utkání.
Autor článku: Radomír Vach
01.08.2020
Článek - Muži A - Extraliga

Dva zápasy ve druhém kole nadstavby o Extraligu odehrála Technika s regionálním soupeřem z Třebíče. Očekávaný vyrovnaný souboj o body se odehrál v pátek na půdě Nuclears a následná odveta v sobotu na Kraví hoře. 

 

Páteční utkání v Třebíči odstartovali na kopci nejzkušenější nadhazovači obou týmů, za domácí Lukáš Hlouch a za Techniku Michal Kočí. Jejich kvalitní výkony se projevovaly po celých 7 směn, kdy povolili pálkařům shodně po pouhých 4 hitech. Přesto domácí vedli 4:0 a tento stav dokázali udržet až do konce zápasu. Technika tak prohrála již třetí utkání v řadě.

Statistiky utkání...

 

Do odvety nastoupili naši chlapci nažhaveni odčinit špatný start nadstavby a zlomit šňůru proher. Zlepšeným výkonem na pálce nejprve ve 3.inningu vyrovnali stav na 2:2, aby v následujících dvou směnách doběhli pro celkem 8 bodů a zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce. Výrazně se na vítězství podílel svým výkonem Matěj Menšík, který odpálil ve čtyřech z pěti možností a stáhl 6 bodů i díky Grand Slam homerunu (čtyřbodový odpal za plot). 

Statistiky utkání...

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz