VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXLn2020: Technika Brno vs Třebíč Nuclears - 0:4 a 13:7

Ve druhém kole nadstavby o Extraligu slavili muži Techniky první vítězství. Dvojzápas s Třebíčskými Nuclears nicméně skončil nerozhodně, jelikož oba týmy vyhráli svá domácí utkání.
Autor článku: Radomír Vach
01.08.2020
Článek - Muži A - Extraliga

Dva zápasy ve druhém kole nadstavby o Extraligu odehrála Technika s regionálním soupeřem z Třebíče. Očekávaný vyrovnaný souboj o body se odehrál v pátek na půdě Nuclears a následná odveta v sobotu na Kraví hoře. 

 

Páteční utkání v Třebíči odstartovali na kopci nejzkušenější nadhazovači obou týmů, za domácí Lukáš Hlouch a za Techniku Michal Kočí. Jejich kvalitní výkony se projevovaly po celých 7 směn, kdy povolili pálkařům shodně po pouhých 4 hitech. Přesto domácí vedli 4:0 a tento stav dokázali udržet až do konce zápasu. Technika tak prohrála již třetí utkání v řadě.

Statistiky utkání...

 

Do odvety nastoupili naši chlapci nažhaveni odčinit špatný start nadstavby a zlomit šňůru proher. Zlepšeným výkonem na pálce nejprve ve 3.inningu vyrovnali stav na 2:2, aby v následujících dvou směnách doběhli pro celkem 8 bodů a zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce. Výrazně se na vítězství podílel svým výkonem Matěj Menšík, který odpálil ve čtyřech z pěti možností a stáhl 6 bodů i díky Grand Slam homerunu (čtyřbodový odpal za plot). 

Statistiky utkání...

zpět nahoru

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor

Novinky v klubu Techniky Brno

Představujeme nový manažerský tým, Rick Jacques a Matěj Menšík. Více ›››
01.11.2020 - Radomír Vach Obecné

Naše U13 vybojovali na MČR"B" třetí místo

O víkendu se na Kraví hoře konalo MČR"B" v kategorii U13. Odehrálo se spousta krásných a vyrovnaných zápasů, pro většinu týmu posledních v letošní sezóně. Více ›››
21.09.2020 - Radomír Vach Článek - U13 (12 - 13 roků) - Turnaj
Novinky

Amatérský sport je nadále zakázaný, nedošlo k žádné změně!
Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.
Covid - Výkladového stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 4. 11. 2020

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2020
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz