VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXLn2020: Technika Brno vs SaBaT Praha - 4:7 a 4:6

Zklamání z nevydařeného postupu do Play-Off se projevilo v prvních zápasech nadstavby o Extraligu naplno a muži Techniky prohráli oba zápasy na vlastním hřišti s pražským SaBaTem.
Autor článku: Radomír Vach
25.07.2020
Článek - Muži A - Extraliga

Jedna výhra v základní části Extraligy chyběla chlapům z Kraví hory, aby postoupili do bojů o titul. Toto zklamání se nepodařilo vymazat a na hře v prvních dvou utkáních nadstavby o udržení v Extralize pro příští ročník to bylo velmi znát. Hosté z Prahy se mnohem lépe připravili na souboj o důležité body ve dvou po sobě hraných zápasech. 

V prvním utkání se Technika dostala do vedení v první směně 3:0 po sérii dobrých odpalů, ale byla to labutí píseň domácích pálkařů. Po šesté směně musel být zápas na hodinu přerušen kvůli silnému dešti za stavu 4:4 a po úpravě hřiště se podařilo hostům odpálit tříbodový homerun, a tím zápas rozhodnout.

Statistiky utkání...

 

Druhé utkání začalo 20 minut po konci prvního a frustrace hráčů Techniky se projevila naplno, když dělali jednu chybu za druhou a nechali hosty postupně navyšovat náskok až na 6:0 po osmé směně. V posledním inningu našli naši chlapci poslední zbytky sil a pokusili se zápas otočit ve svůj prospěch, ale ukázalo se, že bodový nápor začal příliš pozdě a stav se podařilo jen korigovat na konečných 4:6.

Statistiky utkání...

zpět nahoru

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor

Novinky v klubu Techniky Brno

Představujeme nový manažerský tým, Rick Jacques a Matěj Menšík. Více ›››
01.11.2020 - Radomír Vach Obecné

Naše U13 vybojovali na MČR"B" třetí místo

O víkendu se na Kraví hoře konalo MČR"B" v kategorii U13. Odehrálo se spousta krásných a vyrovnaných zápasů, pro většinu týmu posledních v letošní sezóně. Více ›››
21.09.2020 - Radomír Vach Článek - U13 (12 - 13 roků) - Turnaj
Novinky

Amatérský sport je nadále zakázaný, nedošlo k žádné změně!
Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.
Covid - Výkladového stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 4. 11. 2020

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2020
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz