VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXLn2020: Technika Brno vs SaBaT Praha - 4:7 a 4:6

Zklamání z nevydařeného postupu do Play-Off se projevilo v prvních zápasech nadstavby o Extraligu naplno a muži Techniky prohráli oba zápasy na vlastním hřišti s pražským SaBaTem.
Autor článku: Radomír Vach
25.07.2020
Článek - Muži A - Extraliga

Jedna výhra v základní části Extraligy chyběla chlapům z Kraví hory, aby postoupili do bojů o titul. Toto zklamání se nepodařilo vymazat a na hře v prvních dvou utkáních nadstavby o udržení v Extralize pro příští ročník to bylo velmi znát. Hosté z Prahy se mnohem lépe připravili na souboj o důležité body ve dvou po sobě hraných zápasech. 

V prvním utkání se Technika dostala do vedení v první směně 3:0 po sérii dobrých odpalů, ale byla to labutí píseň domácích pálkařů. Po šesté směně musel být zápas na hodinu přerušen kvůli silnému dešti za stavu 4:4 a po úpravě hřiště se podařilo hostům odpálit tříbodový homerun, a tím zápas rozhodnout.

Statistiky utkání...

 

Druhé utkání začalo 20 minut po konci prvního a frustrace hráčů Techniky se projevila naplno, když dělali jednu chybu za druhou a nechali hosty postupně navyšovat náskok až na 6:0 po osmé směně. V posledním inningu našli naši chlapci poslední zbytky sil a pokusili se zápas otočit ve svůj prospěch, ale ukázalo se, že bodový nápor začal příliš pozdě a stav se podařilo jen korigovat na konečných 4:6.

Statistiky utkání...

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz