VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXLn2020: Technika Brno vs Olympia Blansko - 1:5 a 5:9

I další extraligový soupeř z Blanska byl v boji o udržení v Extralize nad síly mužů Techniky a v tabulce se tak propadli na poslední místo.
Autor článku: Radomír Vach
10.08.2020
Článek - Muži A - Extraliga

Demotivovaný tým Techniky oslabený o několik zraněných hráčů nezvládá úlohu extraligového favorita na udržení nejvyšší soutěže pro příští sezónu a znovu prohrál oba víkendové duely, tentokrát s Blanskem. Bude tak muset hodně zabrat v následujících kolech s prvoligovými týmy. Nejlépe popsal rozdílné výkony mužstva v základní části a nadstavbě o udržení trenér Jacques smutným konstatováním: "Je to úplně jiný tým."

 

V pátek večer nastoupila Technika na hřišti v Blansku nastartovat opět vítěznou vlnu, ale dávno je pryč pálkařská forma a bezchybná obrana. Nemastný - neslaný výkon znamenal další prohru 1:5. Domácí nadhazovač Kostka povolil jen 7 odpalů hostujících pálkařů, zatímco blanečtí odpálili celkem 16 hitů. Pro jediný bod Techniky doběhl Klimeš po odpalu Regnera.

Statistika utkání...

 

V sobotu čekala oba týmy odveta na Kraví hoře, ale pokud někdo doufal v zlepšení domácích, byl bohužel zklamán. Nemohoucnost brněnských pálkařů se projevovala ve skóre a po sedmé směně svítil na výsledkové tabuli alarmující stav 0:9. V posledních dvou směnách se chlapci Techniky pokusili o nápor, ale převážně díky chybám hostů jen zkorigovali výsledek na konečných 5:9.

Statistika utkání...

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz