VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXLn2020: Technika Brno vs Olympia Blansko - 1:5 a 5:9

I další extraligový soupeř z Blanska byl v boji o udržení v Extralize nad síly mužů Techniky a v tabulce se tak propadli na poslední místo.
Autor článku: Radomír Vach
10.08.2020
Článek - Muži A - Extraliga

Demotivovaný tým Techniky oslabený o několik zraněných hráčů nezvládá úlohu extraligového favorita na udržení nejvyšší soutěže pro příští sezónu a znovu prohrál oba víkendové duely, tentokrát s Blanskem. Bude tak muset hodně zabrat v následujících kolech s prvoligovými týmy. Nejlépe popsal rozdílné výkony mužstva v základní části a nadstavbě o udržení trenér Jacques smutným konstatováním: "Je to úplně jiný tým."

 

V pátek večer nastoupila Technika na hřišti v Blansku nastartovat opět vítěznou vlnu, ale dávno je pryč pálkařská forma a bezchybná obrana. Nemastný - neslaný výkon znamenal další prohru 1:5. Domácí nadhazovač Kostka povolil jen 7 odpalů hostujících pálkařů, zatímco blanečtí odpálili celkem 16 hitů. Pro jediný bod Techniky doběhl Klimeš po odpalu Regnera.

Statistika utkání...

 

V sobotu čekala oba týmy odveta na Kraví hoře, ale pokud někdo doufal v zlepšení domácích, byl bohužel zklamán. Nemohoucnost brněnských pálkařů se projevovala ve skóre a po sedmé směně svítil na výsledkové tabuli alarmující stav 0:9. V posledních dvou směnách se chlapci Techniky pokusili o nápor, ale převážně díky chybám hostů jen zkorigovali výsledek na konečných 5:9.

Statistika utkání...

zpět nahoru

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor

Novinky v klubu Techniky Brno

Představujeme nový manažerský tým, Rick Jacques a Matěj Menšík. Více ›››
01.11.2020 - Radomír Vach Obecné

Naše U13 vybojovali na MČR"B" třetí místo

O víkendu se na Kraví hoře konalo MČR"B" v kategorii U13. Odehrálo se spousta krásných a vyrovnaných zápasů, pro většinu týmu posledních v letošní sezóně. Více ›››
21.09.2020 - Radomír Vach Článek - U13 (12 - 13 roků) - Turnaj
Novinky

Amatérský sport je nadále zakázaný, nedošlo k žádné změně!
Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.
Covid - Výkladového stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 4. 11. 2020

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2020
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz