VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXL2020: Technika Brno vs Tempo Praha - 2:6 a 11:8

Souboj o postup do Play-Off s pražským Tempem skončil dělbou bodů a stále tak není jasno.
Autor článku: Radomír Vach
05.07.2020
Článek - Muži A - Extraliga

Technika zavítala v sobotu do české metropole na hřiště Tempa s jasným cílem vyhrát a vybojovat si účast v nadstavbě o titul tzv. TOP6. Temto cíl se dařilo plnit díky výbornému výkonu nadhazovače Michala Sobotky do poloviny utkání. Stejně dobře se prezentoval i domácí nadhazovač David Nevěřil, a tak byl stav po 5. směně nerozhodný 1:1. Poté se ale povedlo domácím odskočit o čtyři body a tento náskok udržet až do konce napínavého klání.

Statistika utkání...

 

V neděli již museli naši borci bezpodmínečně zvítězit, aby si udrželi naději na postup do boje o titul. S tímto povědomím také vstoupili do zápasu, když si hned připsali dva jednobodové homeruny. Hosté následně vyrovnali skóre a v polovině zápasu byl stav zápasu opět nerozhodný 4:4. Rozhodující nápor Techniky nastal v 7.inningu, když se podařilo domácím doběhnout pro 6 bodů a vybudovaný rozdíl se pražskému týmu povedlo jen snížit. Důležitá výhra pouze odsunula rozhodnutí o postupujících na poslední hrací víkend.

Statistika utkání...

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz