VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXL2020: Technika Brno vs Nuclears Třebíč - 2:6

Pálkařům Techniky zvlhl střelný prach a hostující Třebíč si odvezla z Kraví hory výhru.
Autor článku: Radomír Vach
21.06.2020
Článek - Muži A - Extraliga

Dovolím si použít slova oficiálního zapisovatele zápasu, který popsal detailně celý vývoj až do nečekaného a pro domácí Techniku nepříjemného konce: "V nedělním utkání Extraligy pod deštivou červnovou oblohou zažili hráči Techniky Brno studenou sprchu především díky návštěvě třebíčských Nuclears. Údajně papírově slabší sportovci z Vysočiny využili mdlého startu domácího Buriana (0-1) a zatímco v první směně skončili pouze na 3. metě, již v druhé se ujali bez jediného dobrého odpalu vedení 2:0 po chybách domácího startéra - 3 BB a 2 trefení pálkaře. Ještě ve druhé směně jej na kopci vystřídal Sobotka (1-2). Technika nedokázala účinně reagovat, když v prvních třech útocích nezaznamenala proti začínajícímu třebíčskému nadhazovači Mergansovi (0-2) jediný dobrý odpal a nadto 4 strikeouty. 4. směna přinesla korekci skóre na obou stranách. Nejdříve zvýšil náskok Nuclears sólo-homerunem Krejčiřík a v dohrávce pak kontrovala Technika dvoubodovým homerunem Gottschalla, po předchozím BB Menšíka. V pátem útoku třebíčských získal bod po vlastním 1B odpalu Kutílek. V průběhu sedmé směny střídal dnes vynikajícího Merganse na třebíčském kopci Doležal (U21; 0 IP v Exl 2020), taktéž ve výborné formě. V začátku 8. směny střídal po 2-metovém odpalu a BB domácí nadhazovač Sobotka. Nastoupivší Střítecký začal při 2 obsazených metách dvěma strikeouty, ovšem poté nabídl míč střídajícímu hráči třebíčských U21 Mazurovi, který dvoumetovým odpalem zvýšil skóre na 6:2. Technika v průběhu 5.-9. směny dokázala dostat na mety pouze 4 běžce, z nichž však žádný neskóroval."

 

Statistiku zápasu najdete zde...

 

Autor fotek: Ján Bodnár

zpět nahoru

Matěj Menšík si odnesl dvě ocenění za rok 2020

Na slavnostním předávání cen nejlepším hráčům Extraligy 2020 se mezi oceněné výrazně zapsal také zástupce Techniky Brno. Více ›››
20.02.2021 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

Teplárny Brno

Hlavní partner Techniky Brno Více ›››
19.02.2021 - Technika Brno Obecné

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, bez ochrady dýchacích cest a bez podmínky negativního výsledku testu. Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 12.4.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz