VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXL2020: Technika Brno vs Draci Brno - 4:3 a 0:5

Jedna výhra nad Draky mužům na postup do nadstavby o titul nestačila.
Autor článku: Radomír Vach
12.07.2020
Článek - Muži A - Extraliga

V pátek večer nastoupili naši muži v posledním víkendu Extraligy s vírou na postup do nadstavby o titul, což by byl splněný cíl pro letošní sezónu. Proti nim stál soupeř z nějtěžších, mnohonásobní šapmpioni Draci Brno. Ti také na domácím stadionu v Komárově začali zápas lépe a v prní směně získali 2 body. Pálkaři Techniky se ale nenechali zahanbit na a v následujícím inningu otočili skóre na 3:2 díky trojmetovému odpalu Michala Klimeše. Výborný zápas pokračoval ve vyrovnaném duzchu a Draci dokázali srovnat stav v páté směně. Rozhodující moment přišel v osmém inningu, kdy na krátký sebeobětovací odpal dokázal překvapit obranu domácích skvělým během Matěj Menšík a získal rozhodující čtvrtý bod. Na kopci ukončil všechny snahy domácích Draků o vyrovnání Martin Střítecký několika velmi povedenými zákroky. Naděje na postup do Play-Off tak byla opět zřetelnější.

Statistika utkání...

 

V sobotu se měl odehrát poslední rozhodující duel, ale byl pro nepřízen počasí odložen na nedělní odpoledne. V 16 hodin odstartoval boj o postup na kopci Michal kočí, před neuvěřitelnou kulisou 200 diváků. Za Draky nastoupil Ondřej Furko. Souboj nadhazovačů byl dlouho vyrovnaný a oba drželi pálkaře až do šesté směny téměř bez hitu. Pak se povedlo Martinu Schneiderovi trefit těsně za pravý homerunový plot a díky dvěma běžcům na metách, získal pro Draky vedení 3:0. I přes veškerou snahu se pálkaři Techniky nedostali do většího tlaku a nakonec podlehli 5:0. Díky výhrám Hrochů nad Blanskem a Tempa Praha nad Eagles Praha se naši chlapci opět do bojů o titul nedostali a skončili těsně za branami postupu.

Statistika utkání...

zpět nahoru

Rick Jacques: Naším cílem je vytvořit soutěživou atmosféru

Manažer Techniky Brno, Rick Jacques, nám ve stručnosti představil svoje myšlenky a vize ohledně fungování klubu v nadcházejících měsících. Více ›››
08.11.2020 - Technika Brno Rozhovor

Novinky v klubu Techniky Brno

Představujeme nový manažerský tým, Rick Jacques a Matěj Menšík. Více ›››
01.11.2020 - Radomír Vach Obecné

Naše U13 vybojovali na MČR"B" třetí místo

O víkendu se na Kraví hoře konalo MČR"B" v kategorii U13. Odehrálo se spousta krásných a vyrovnaných zápasů, pro většinu týmu posledních v letošní sezóně. Více ›››
21.09.2020 - Radomír Vach Článek - U13 (12 - 13 roků) - Turnaj
Novinky

Amatérský sport je nadále zakázaný, nedošlo k žádné změně!
Příprava a trénink profesionálních sportovců je povolený, a to i ve vnitřních prostorách za přísně stanovených podmínek a souhlasu hygienických stanic.
Covid - Výkladového stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 4. 11. 2020

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2020
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz