VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

EXL2020: Technika Brno vs Draci Brno - 4:3 a 0:5

Jedna výhra nad Draky mužům na postup do nadstavby o titul nestačila.
Autor článku: Radomír Vach
12.07.2020
Článek - Muži A - Extraliga

V pátek večer nastoupili naši muži v posledním víkendu Extraligy s vírou na postup do nadstavby o titul, což by byl splněný cíl pro letošní sezónu. Proti nim stál soupeř z nějtěžších, mnohonásobní šapmpioni Draci Brno. Ti také na domácím stadionu v Komárově začali zápas lépe a v prní směně získali 2 body. Pálkaři Techniky se ale nenechali zahanbit na a v následujícím inningu otočili skóre na 3:2 díky trojmetovému odpalu Michala Klimeše. Výborný zápas pokračoval ve vyrovnaném duzchu a Draci dokázali srovnat stav v páté směně. Rozhodující moment přišel v osmém inningu, kdy na krátký sebeobětovací odpal dokázal překvapit obranu domácích skvělým během Matěj Menšík a získal rozhodující čtvrtý bod. Na kopci ukončil všechny snahy domácích Draků o vyrovnání Martin Střítecký několika velmi povedenými zákroky. Naděje na postup do Play-Off tak byla opět zřetelnější.

Statistika utkání...

 

V sobotu se měl odehrát poslední rozhodující duel, ale byl pro nepřízen počasí odložen na nedělní odpoledne. V 16 hodin odstartoval boj o postup na kopci Michal kočí, před neuvěřitelnou kulisou 200 diváků. Za Draky nastoupil Ondřej Furko. Souboj nadhazovačů byl dlouho vyrovnaný a oba drželi pálkaře až do šesté směny téměř bez hitu. Pak se povedlo Martinu Schneiderovi trefit těsně za pravý homerunový plot a díky dvěma běžcům na metách, získal pro Draky vedení 3:0. I přes veškerou snahu se pálkaři Techniky nedostali do většího tlaku a nakonec podlehli 5:0. Díky výhrám Hrochů nad Blanskem a Tempa Praha nad Eagles Praha se naši chlapci opět do bojů o titul nedostali a skončili těsně za branami postupu.

Statistika utkání...

zpět nahoru

EXLn2020: Technika Brno vs Třebíč Nuclears - 0:4 a 13:7

Ve druhém kole nadstavby o Extraligu slavili muži Techniky první vítězství. Dvojzápas s Třebíčskými Nuclears nicméně skončil nerozhodně, jelikož oba týmy vyhráli svá domácí utkání. Více ›››
01.08.2020 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

EXLn2020: Technika Brno vs SaBaT Praha - 4:7 a 4:6

Zklamání z nevydařeného postupu do Play-Off se projevilo v prvních zápasech nadstavby o Extraligu naplno a muži Techniky prohráli oba zápasy na vlastním hřišti s pražským SaBaTem. Více ›››
25.07.2020 - Radomír Vach Článek - Muži A - Extraliga

U7 předvedli výborný výkon

Na konci června se v areálu Hroch konal turnaj kategorie U7, kde se předvedli nejmladší naděje Techniky Více ›››
14.07.2020 - Petr Goleš Článek - U7 (0 - 7 roků) - Turnaj
Novinky

Ve třetím kole nadstavby o Extraligu přivítá Technika na Kraví hoře soupeře z Blanska. Přijde naše kluky podpořit. Těšíme se na Vás.

04.08.2020 16:37 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 15:30 - 17:00

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži - EXTRALIZE.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2020
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz