VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Devítky vybojovaly 3. místo na Českém baseballovém poháru

Úžasný turnaj v Třebíči má za sebou kategorie U9, která vybojovala 3. místo na Českém baseballovém poháru.
Autor článku: Technika Brno
30.06.2021
Článek - U9 (8 - 9 roků) - Český pohár

Na první zápas proti Orlům z Chocně se naši pálkaři parádně vyspali a nastříleli soupeři 16 bodů. Po parádní práci v obraně, která povolila Orlům pouze 5 doběhů, jsme první zápas vyhráli 16-5 a čekal nás domácí tým Třebíče, se kterými jsme se později na turnaji ještě potkali. Třebíč ukázala sílu své pálky a naši polaři nedokázali zastavit soupeře ke skórování 5 doběhů v každé směně zápasu. Na pálce jsme sice ještě bojovali, ale nakonec prohráli 10-20.

Druhým místem ve skupině jsme si zajistili postup do čtvrtfinále, ve kterém nás čekal tvrdý boj s Arrows Ostrava. Celý zápas jsme se se šípy přetahovali o vedení a zápas se musel rozhodnout v extrainningu. Do útoku jsme šli první, nasázeli Ostravě 3 body a šli do obrany. Ostrava se ale jen tak nedala a okamžitě nám dva body vrátila. Po vyřvaných hlasivkách trenérů i rodičů se ale naši borci a holky v obraně poprali se situací, jednobodové vedení jsme si udrželi a mohli slavit postup do semifinále.

Semifinálový zápas s Draky Brno byl kompletně v režii soupeře a porazili nás 6-16. Pro nás to znamenalo souboj s Třebíčí o 3. místo, která nás už jednou na turnaji porazila a vypadalo to bledě. Pořádné rozpálení a pár sprintů před zápasem naše hráče probudilo z ranní ospalosti a vrhli jsme se na Třebíč. Dlouhý a napínavý zápas nás dovedl do poslední směny, ve které jsme prohrávali o 3 body a šli do posledního útoku. Děckám se ale nechtělo odjet z Třebíče s bramborovou medailí a nasázeli soupeři 5 krásných doběhů. Obranu jsme udrželi bez chyby a s výsledkem 14-12 vybojovali bronzové medaile.

Děkujeme moc rodičům za úžasné fandění a Vaškovi s Matesem za koučování na metách.

Dan a Terka

Výsledky ČBP U9

Fotogalerie TB U9

zpět nahoru

Technika s Klasikem FM vítězně

V poslední sérii základní části 1. Ligy jsme se střetli s Klasikem Frýdek-Místek. Více ›››
07.07.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga

Na First Cup U8 bereme 4. místo

V sobotu 26.června se konal na baseballovém hřišti Hrochů Brno turnaj kategorie U8 ,,First cup 2021’' Více ›››
29.06.2021 - Technika Brno Článek - U8 (7 - 8 roků) - Turnaj

Technika vs. SaBaT - 10:1 a 12:2

V sobotu 26.6.2021 se Technika vydala do Prahy k předposlední sérii základní části, aby se postavila nepříjemnému soupeři – SaBaTu Praha. Více ›››
29.06.2021 - Technika Brno Článek - Muži A - Liga
Novinky

Amatérský sport je povolen s omezením!

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že na venkovních sportovištích na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy sportoviště, ve skupinách nejvýše 30 osob na vymezeném sportovišti.

Subjekt organizující sportovní přípravu vede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví, a to v rozsahu identifikace účastníka (jméno, příjmení) a kontaktní údaje účastníka (nejlépe telefonní číslo) a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání sportovní přípravy.

Vyjádření NSA zde

ČUS - Výkladové stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 26.5.2021

08.11.2020 17:44 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 16:00 

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U8 (do 8let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2021
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz