VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Vánoční turnaj Blansko

O uplynulém víkendu se naše mládežnické týmy účastnily Vánočního turnaje v Blansku.
Autor článku: Milan Nováček
18.12.2017
Článek - Starší žáci U11 - Turnaj

V sobotu v 8:30 rozehrála své zápasy kategorie U11. V zápasech ve skupině jsme se střetli se dvěma týmy Olympie Blansko. Poté nás čekalo semifinále. Za bouřlivého povzbuzování rodičů kluci zvládli tento zápas a v zvítězili v dohrávce na walk off hit by pitch. Ve finále se projevila zkušenost domácího týmu Olympie se softballovým nadhozem. Po kvalitním výkonu všech hráčů jsme obsadili druhé místo.

V neděli se souběžně v 8:30 rozehrály kategorie U8 a U13.

Naši nejmladší odehráli zápasy se dvěma týmy Olympie Blansko a Pelicans Bučovice. V prvních dvou zápasech se holky a kluci sžívali s novým prostředím a lehká nervozita byla vidět. Do třetího zápasu ve skupině vstoupili v plné parádě. Po dramatickém boji zvítězil soupeř o bod. Se stejným soupeřem, týmem Pelicans Bučovice jsme poté hráli o 3 místo. V tomto zápase holky a kluci podali skvělý výkon a od první směny pálili tvrdé odpaly a hráli precizně v obraně. Po gradujícím výkonu od prvního odpalu jsme obsadili třetí místo.

V kategorii do 13 let jsme čelili rychlým a přesným softbalovým nadhozům. Kluci se s těmito nadhozy vyrovnali dobře a pálili tvrdé kontakty. S jednou výhrou a jednou prohrou jsme postoupili do semifinále. V semifinále po dobrém výkonu odešel tým Olympie Blansko s vítězstvím. V zápase o třetí místo po koncentrované hře na pálce i v poli si kluci odnáší konečné třetí místo.

Turnaj splnil očekávání se kterými jsme do Blanska vyrazili. Ve starších kategoriích bylo vidět jak kluci reagují na herní situace, které byly odlišné od těch na baseballovém hřišti a pracují jako jeden tým! Naši nejmladší se zlepšovali zápas od zápasu a nabrali cenné zkušenosti do dalších turnajů!

Velké díky patří všem rodičům za dopravu a povzbuzování na turnaji!

 

Trenérský tým

Technika Brno

zpět nahoru

Technika 40+ mistrem ČR

LEGENDY, ANEB VETERÁNI VSK TECHNIKY BRNO poráží ve finále rozdílem, vysoko Draky Brno 11:1 a stávají se MISTRY!! Více ›››
02.09.2018 - Marek Pomazal Článek - Muži A - Turnaj

Nadstavba o Extraligu: Skokani Olomouc - Technika Brno

Sezónu končíme smírně 1:1 Více ›››
01.09.2018 - Marek Pomazal Článek - Muži A - Extraliga

Nadstavba o Extraligu: Olympia Blansko - Technika Brno

Technika odehrála předposlední kolo nadstavby v Blansku. Více ›››
25.08.2018 - Marek Pomazal Článek - Muži A - Extraliga
Novinky

Dne 22. září 2018 od 10 do 16 hodin si na našem hřišti a přilehlém okolí může do sytosti zasportovat! 

12.09.2018 17:29 - Marek Pomazal

05.09.2018 17:49 - Marek Pomazal

První "podzimní" titul je udělen. Z prvenství na MČR veteránu 40+ se mohou radovat hráči VSK Technika Brno baseball, kteří ve finále porazili věčné rivaly Draci Brno 11:1. Bronzové medaile získali STB Ostrava.

03.09.2018 16:34 - Marek Pomazal

Na 1. září jsem byl zvyklý jít poprvé do školy, naši chlapi z A-týmu jeli na baseball do Olomouce, aby zde zakončili letošní sezónu dvojutkáním s tamními Skokany. A začali skvěle - v prvním zápase soupeře prakticky k ničemu nepustili (opět skvěle nadhazoval Joe Rivera), na pálce koncertovali mladí Vojtové Bláha a Pomazal a Oliver Sázavský. Vítězství 7:1, celkem 12 odpalů, jediná chybička v poli - to jsou čísla, na která jsme u Techniky zvyklí (a která tak moc chceme na jejich účtu vidět).

02.09.2018 06:11 - Marek Pomazal

26.08.2018 09:42 - Marek Pomazal
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2018
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz