VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

TECHNIKA BRNO NA MČR 40+ "POUZE" BRONZOVÁ

Mistrovství České republiky veteránů nad 40let se letos uskutečnilo od pátku do neděle v Ostravě, Technika Brno nezvládla obhájit loňský titul Mistra republiky, vybojovala alespoň bronzové medaile.
Autor článku: Petr Goleš
23.09.2019
Článek - Moravská Beseda - Turnaj

Mistrovství se zůčastnilo 6 týmů: STB Ostrava, Draci Brno, Old Boys Praha, Late Harvest, Bongo Liberec a Technika Brno. Ve skupině jsme porazili domácí Arrows Ostarva 13:2 a Old Boys Praha 11:9. Jako vítěz skupiny jsme tedy postupovali přímo do semifinále stejně jako Draci Brno, kteří vyhráli druhou skupinu. Do semifinále se dostali po dalších náročných zápasech STB Ostrava a Old Boys Praha. Technika Brno se v klíčovém semifinálovém zápase potkala znovu s Old Boys Praha. Pro Old Boys Praha byl tento zápas již čtvrtým v řadě během jediného dne,  ale místo únavy předvedli že se během předchozích zápasů dokonale rozpálili. V první směně nám naděli hned 5 bodů. Směnu po směně jsme snižovali náskok a v předposlední směně dokonce otočili stav na 9:7 v náš prospěch. V poslední směně nás od vítězství dělil pouze 1 out, přišel vysoko odpálený míč do vzduchu směřující těsně za nadhazovací kopec. Bylo nás asi  5 v poli kdo jej teoreticky mohl zachytit, ale nepovedlo se to nikomu. Po další sérii tvrdých odpalů neúnavných hrdinů Old Boys Praha jsme semifinále prohráli 9:14. V boji o třetí místo jsme pak v neděli přehráli Draky Brno 6:4 a skončili třetí. Finálový zápas nakonec vyhráli po nádherném vyrovnaném zápase Old Boys Praha nad STB Ostrava. Nejlepším pálkařem turnaje se stal hráč Techniky Brno Martin Střítecký (BA 0.750). I letos se tato sportovně společenská akce velmi vydařila, děkujeme organizátorů z Arrows Ostrava a hlavně hlavnímu organizátorovi MČR 40+ Frankiemu Kučerovi.

Petr Goleš

zpět nahoru

Technika U13 vybojovala v Praze bronzové medaile

Poslední prázdninový víkend se kategorie U13 zúčastnila tradičního turnaje Back2school a v konkurenci 12ti týmů vybojovala bronzové medaile Více ›››
03.09.2019 - Petr Goleš Článek - U13 (12 - 13 roků) - Turnaj

Áčko ve Frýdku-Místku

Po dvoutýdenní přestávce se Áčko vydalo do Baseball Klub Klasik Frýdek-Místek a zahájilo tak druhou polovinu nadstavby. Více ›››
08.07.2019 - Filip Matějka Článek - Muži A - Extraliga

Firstcup poprvé

Osmičky na vrcholné akci jarní sezóny zahráli skvěle. Více ›››
26.06.2019 - Jan Fišer Článek - U9 (8 - 9 roků) - Turnaj
Novinky

Úterý a čtvrtek 15:30 - 17:00

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži - EXTRALIZE.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2019
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz