VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Rezervní tým mužů po třech zápasech stále bez porážky

Začátek sezony už za sebou má i rezervní tým mužů Technika Reds, který ve svých dosavadních zápasech zaznamenal tři vítězství.
Autor článku: Milan Nováček
01.05.2018
Článek - Muži B

Technika Reds vs. Flying Flies Bratislava 6:5

U prvního zápasu byla stále znát zimní přestávka a nerozehranost, která vedla k pomalejšímu startu, chybám v poli a nevýrazné pálce. Bratislava se dostala do vedení, zatímco startér Ondro Chudáčik trochu bojoval s kontrolou. Počáteční nadšení hostů ale  rychle uťal střídající Martin Čuta, který přesně umístěnými nadhozy outoval pálkaře buď sám, nebo jejich odpaly servíroval připravené obraně. I v útoku se podařilo na soupeře zatlačit a otočit skóre. Zápas zavřel dominantní Leo Paredes a tak výsledek 6:5 znamenal první výhru, i když stála trochu více úsilí, než tým původně předpokládal.

Ježci Jihlava vs. Technika Reds 7:17

Jihlavský tým se pro letošní sezonu spojil se zbytky znojemských Alligators a proto se i jejich domácí zápasy hrají v Kuchařovicích poblíž Znojma. Kvůli množství omluvenek v lehce improvizované sestavě na kopci premiérově začal manažer Vojta Šprdlík, který ale po boji s kontrolou a několika hitech hned v první směně přenechal kopec Kubovi Svobodovi za stavu 0:4. Ten tak ve svém prvním startu v životě na kopci nestál před lehkým úkolem. Svými pozvolnými a dobře umístěnými nadhozy v kombinaci s dobrou obranou ale začal deptat pálkaře soupeře a až do 8 směny jim nepovolil více než 3 doběhy. Mezitím se probudila i pálka Techniky a i díky vadnoucím nadhazovačům soupeře se podařilo zápas otočit a uvést až do rozdílového stavu. V osmé pak zápas nekompromisně zavřel Georgi Georgiev a Reds mohli začít slavit druhé vítězství.

Skokani Olomouc B vs. Technika Reds 6:12

Dosud nejtěžšího soupeře potkali Reds v podobě rezervy taktéž extraligových Skokanů. Tentokrát ale zatlačili hned v první směně a nastříleli si čtyřbodový náskok. Pálkaře soupeře na nadhozu držel zkrátka Milan Nováček podporovaný dobrou obranou a díky tomu Reds mohli přidávat další body. Utkání nadprůměrné úrovně Skokani mírně zdramatizovali v 7. směně, kdy Milana na kopci vystřídal Karel Janík. Po sérii odpalů snížili na rozdíl 4 bodů, ale odpověď byla rychlá a nenechala nikoho na pochybách, kdo si domů odveze vítězství. Dobrý výkon na pálce potvrdil i fakt, že se na metu dostali všichni hráči lineupu a každý svou měrou přispěl k výhře. Za zmínku určitě stojí i dva trojmetové odpaly Dana Justa, kterého při druhé příležitosti o homerun okradl pouze silný protivítr srážející jeho odpal “pouze” na plot.

Další zápas Techniku Reds čeká 8.5. ve 13:00, kdy se na Kraví Hoře potká s tradičním rivalem z Draků C. Přijďte fandit!

zpět nahoru

Důležité info pro dopravu k velkému baseballovému hřišti na Kraví hoře!!!

Důležité info pro dopravu k velkému baseballovému hřišti na Kraví hoře!!! Více ›››
21.05.2018 - Milan Nováček Obecné

PRAVIDLO SENIORITY NEDODRŽENO!!!

Úspěšné tažení týmu Moravská Beseda.... Více ›››
15.05.2018 - Zdeněk Friedmann Článek - Moravská Beseda - Liga

Český baseballový pohár

Technika Brno - Skokani Olomouc 14 : 4 Více ›››
07.05.2018 - Milan Nováček Článek - Muži A - Český pohár
Novinky

Sestřih o našem Openning Day na TV stanici ČT 1 v rámci Losování mimořádné sportky a šance  , v pátek 30.3.2018.

https://www.youtube.com/watch?v=p6YGnJW6Nyw&feature=youtu.be

28.03.2018 22:07 - Milan Nováček

Nábory do mládežnických kategorií probíhají po celou sezonu dle dohody s šéftrenérem klubu, Petrem Stříbrckým, tel.: 727 871 667

25.02.2018 21:30 - Milan Nováček
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2018
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz