VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Opening Day 2019 se vskutku vydařil

Sobota na Kraví Hoře
Autor článku: Marek Pomazal
30.03.2019
Článek

Letošní Opening Day na Kraví Hoře se vskutku vydařil. Jen posuďte sami: teplota příjemných 20 stupňů, obloha bez mráčku, bezvětří, takže jste se cítili jako někde u italského Jadranu; dětí v červených mikinách, maminek a tatínků od dětí v červených mikinách jako máku, k tomu všemu hlasité dětské výskání, spoustu zábavy a od 14 hodin zahajovací zápas sezóny s brněnskými Draky.

Třešničkou na dortu byl homerun Richarda Sázavského, který ještě okořenil dvoumetrovým odpalem do zadního pole.  A také výkon Vojty Bláhy na nadhazovacím kopci, na kterém se nezalekl zhola nic zvučných to dračích příjmení a sázel skvělé nadhozy jeden za druhým jako bigmeky u nejmenovaného řetězce.

A těch lidí na tribuně – na tři stovky diváků většinou v červeném přihlíželo, fandilo a křikem odměňovalo jakýkoli zákrok domácích. Skvělý komentátor českotelevizní Ondřej Tomek, slavnostní nadhoz Junáka Zdeňka a pivo, limo, párky a další občerstvení nemohlo být lepším zarámováním již tak povedeného dne.

Jako jo, Draci vyhráli (ač jsme chvíli doufali, přáli si a potom už jen tiše snili o lepším výsledku), ale utkání s takovým soupeřem nemůžeme brát jinak než perfektní herní přípravu na důležitější zápasy s jinými soupeři v boji o vytouženou šestku.

zpět nahoru

Technika U13 vybojovala v Praze bronzové medaile

Poslední prázdninový víkend se kategorie U13 zúčastnila tradičního turnaje Back2school a v konkurenci 12ti týmů vybojovala bronzové medaile Více ›››
03.09.2019 - Petr Goleš Článek - U13 (12 - 13 roků) - Turnaj

Áčko ve Frýdku-Místku

Po dvoutýdenní přestávce se Áčko vydalo do Baseball Klub Klasik Frýdek-Místek a zahájilo tak druhou polovinu nadstavby. Více ›››
08.07.2019 - Filip Matějka Článek - Muži A - Extraliga

Firstcup poprvé

Osmičky na vrcholné akci jarní sezóny zahráli skvěle. Více ›››
26.06.2019 - Jan Fišer Článek - U9 (8 - 9 roků) - Turnaj
Novinky

Přijď si vyzkoušet sport, který tě bude bavit!

TB pozvánka...

FB stránka ...

FB událost ...

Video ze Dne náborů 2018....

26.08.2019 13:29 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 15:30 - 17:00

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži - EXTRALIZE.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2019
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz