VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Matthew Lawmann se vrací do Techniky Brno

Matthew Desmond Lawman, jak zní celé jeho jméno, bude v letošní sezóně opět nastupovat v dresu Techniky Brno. Tento 183 cm vysoký hráč byl v minulé sezóně jednou z velkých opor loňského mistra.
Autor článku: Martin Střítecký
30.03.2012
Rozhovor - Muži A - Extraliga

Matt začal hrát baseball v osmi letech, kdy ho k baseballu přivedl jeho starší bratr. Jeho baseballového talentu si všimli i skauti z MLB, konkrétně tým Minnesota Twins. V Americe odehrál 3 roky, kde hrál za týmy Minnesota Twins (2006), Elizabethton (2007), Laredo (2008), Harlington (2008). Po jeho návratu do Austrálie nastupoval v prestižní Australia Baseball League v týmu Melbourne Aces. V loňském roce pak odehrál úspěšnou sezónu v Technice Brno, kde se mohl radovat ze zisku titulu mistra ČR.  Kromě mistrovského titulu také získal ocenění MVP na evropském poháru v rakouském Attnang-Puchheimu.

O baseballu říká: „Je to úžasný sport, tak ho zkuste! Lidé jsou skvělý, atmosféra je skvělá. Nikdy nevíte, co se během zápasu může stát.“

Jeho baseballovým snem je zahrát si v dresu Austrálie na olympijských hrách.  Jeho baseballovým vzorem je Nomar Garcisparra. 26. června oslaví na Kraví hoře své pětadvacáté narozeniny.

Pokud chcete s Mattem na večeři, tak ho určitě pozvěte na špagety Bolognaise, které má nejraději. Když mu k jídlu pustíte písničky od Bob Marley, Led Zeppelin, Moby, nebo Dave Matthews Band, určitě nešlápnete vedle. I když nejoblíbenější písnička je I don´t want to miss a thing od Aerosmith. A po večeři se můžete dívat na film Rocky se Silvestrem Stallonem nebo na seriál Dva a půl chlapa – jeho nejoblíbenější.

Jeho životní heslo je: Dělejte to, co máte rádi a dělejte to dobře!

zpět nahoru

Včera bylo centrum Brna svědkem unikátního baseballového tréninku

Včera bylo centrum Brna svědkem unikátního baseballového tréninku Více ›››
07.02.2020 - Petr Goleš Článek

PF 2020

Vše nejlepší do Nového roku 2020 všem členům, hráčům, rodičům, fanouškům, ale i soupeřům a vůbec všem příznivcům baseballu přeje klub Technika Brno. Více ›››
31.12.2019 - Jan Fišer Obecné

TECHNIKA BRNO NA MČR 40+ "POUZE" BRONZOVÁ

Mistrovství České republiky veteránů nad 40let se letos uskutečnilo od pátku do neděle v Ostravě, Technika Brno nezvládla obhájit loňský titul Mistra republiky, vybojovala alespoň bronzové medaile. Více ›››
23.09.2019 - Petr Goleš Článek - Moravská Beseda - Turnaj
Novinky

Úterý a čtvrtek 15:30 - 17:00

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži - EXTRALIZE.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2020
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz