VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Extraliga, Technika Brno vs. Arrows Ostrava

Technika Brno vs. Arrows Ostrava 9:12, 2:17
Autor článku: Milan Nováček
30.04.2018
Článek - Muži A - Extraliga

Za krásného sobotního počasí se Technika utkala na Kraví hoře s Ostravou, které měla co oplácet. Za domácí začal na kopci Augie Gallardo a držel pálkaře Arrows zkrátka až do 3. směny, kdy přišel první homerun ze šesti v prvním zápase. Arrows přidali další dva body v 4.směně a následně čtyři v 6.směně. Technika se nevzdala a v dohrávce šesté směny po naplnění met snížila na 8:5 díky čtyřbodovému homerunu „Grand Slam“ mladého Vojty Pomazala. Ostrava reagovala změnou nadhazovače, kdy Ondřeje Satoriu vystřídal jeho mladší bratr Matěj. Richard Sázavský se nenechal v dohrávce sedmé směny zahanbit, když svůj odpal poslal až za hrazení při naplněných všech metách, což znamenalo již druhý „Grand Slam“ v zápase, a poslal Techniku do vedení 9:8. Hlavní trenér Techniky Petr Stříbrcký reagoval na vývoj střídáním nadhazovačů, když nejprve na jednu a půl směnu dostal příležitost Radek Burian a následně šel udržet vedení Joe Rivera. Ostravští však dokázali vyvinout dostatečný tlak na obranu a po několika chybách ve vnitřním poli a sérii dobrých odpalů strhli vedení zpět na svoji stranu. Na stav 9:12 už Technika nedokázala na pálce odpovědět.

Druhý zápas začal nadhazovat za domácí Michal Kočí. Ostravští nasadili Devona Ramireze, který kromě dvoubodového homerunu Maria Gottschalla neobdržel více doběhů. Ostrava ukázala svůj silný line up, když za pět směn odpálili celkem 18 hitů, z toho 8 homerunů. Zápas skončil po páté směně díku rozdílu patnácti bodů za stavu 2:17.

Pozitivem pro Techniku je určitě 19 úspěšných odpalů za dva zápasy proti kvalitním nadhazovačům Ostravy. Na videu oba zápasy hodnotí Martin Střítecký. Příští víkend nás čekají 3 zápasy se Skokany Olomouc, z toho nedělní zápas je v rámci Českého baseballového poháru. Přijďte nás podpořit na Kraví horu !!!

zpět nahoru

Důležité info pro dopravu k velkému baseballovému hřišti na Kraví hoře!!!

Důležité info pro dopravu k velkému baseballovému hřišti na Kraví hoře!!! Více ›››
21.05.2018 - Milan Nováček Obecné

PRAVIDLO SENIORITY NEDODRŽENO!!!

Úspěšné tažení týmu Moravská Beseda.... Více ›››
15.05.2018 - Zdeněk Friedmann Článek - Moravská Beseda - Liga

Český baseballový pohár

Technika Brno - Skokani Olomouc 14 : 4 Více ›››
07.05.2018 - Milan Nováček Článek - Muži A - Český pohár
Novinky

Sestřih o našem Openning Day na TV stanici ČT 1 v rámci Losování mimořádné sportky a šance  , v pátek 30.3.2018.

https://www.youtube.com/watch?v=p6YGnJW6Nyw&feature=youtu.be

28.03.2018 22:07 - Milan Nováček

Nábory do mládežnických kategorií probíhají po celou sezonu dle dohody s šéftrenérem klubu, Petrem Stříbrckým, tel.: 727 871 667

25.02.2018 21:30 - Milan Nováček
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2018
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz