VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Extraliga, Technika Brno vs. Arrows Ostrava

Technika Brno vs. Arrows Ostrava 9:12, 2:17
Autor článku: Milan Nováček
30.04.2018
Článek - Muži A - Extraliga

Za krásného sobotního počasí se Technika utkala na Kraví hoře s Ostravou, které měla co oplácet. Za domácí začal na kopci Augie Gallardo a držel pálkaře Arrows zkrátka až do 3. směny, kdy přišel první homerun ze šesti v prvním zápase. Arrows přidali další dva body v 4.směně a následně čtyři v 6.směně. Technika se nevzdala a v dohrávce šesté směny po naplnění met snížila na 8:5 díky čtyřbodovému homerunu „Grand Slam“ mladého Vojty Pomazala. Ostrava reagovala změnou nadhazovače, kdy Ondřeje Satoriu vystřídal jeho mladší bratr Matěj. Richard Sázavský se nenechal v dohrávce sedmé směny zahanbit, když svůj odpal poslal až za hrazení při naplněných všech metách, což znamenalo již druhý „Grand Slam“ v zápase, a poslal Techniku do vedení 9:8. Hlavní trenér Techniky Petr Stříbrcký reagoval na vývoj střídáním nadhazovačů, když nejprve na jednu a půl směnu dostal příležitost Radek Burian a následně šel udržet vedení Joe Rivera. Ostravští však dokázali vyvinout dostatečný tlak na obranu a po několika chybách ve vnitřním poli a sérii dobrých odpalů strhli vedení zpět na svoji stranu. Na stav 9:12 už Technika nedokázala na pálce odpovědět.

Druhý zápas začal nadhazovat za domácí Michal Kočí. Ostravští nasadili Devona Ramireze, který kromě dvoubodového homerunu Maria Gottschalla neobdržel více doběhů. Ostrava ukázala svůj silný line up, když za pět směn odpálili celkem 18 hitů, z toho 8 homerunů. Zápas skončil po páté směně díku rozdílu patnácti bodů za stavu 2:17.

Pozitivem pro Techniku je určitě 19 úspěšných odpalů za dva zápasy proti kvalitním nadhazovačům Ostravy. Na videu oba zápasy hodnotí Martin Střítecký. Příští víkend nás čekají 3 zápasy se Skokany Olomouc, z toho nedělní zápas je v rámci Českého baseballového poháru. Přijďte nás podpořit na Kraví horu !!!

zpět nahoru

Nadstavba o Extraligu: Třebíč Nuclears - Technika Brno

A-tým zajišťuje baseballovou extraligu i pro příští sezónu. Více ›››
18.08.2018 - Marek Pomazal Článek - Muži A

Baseballové hřiště VSK Techniky Brno již od pondělí obléhá více jak "ŠEDESÁTKA" dětí

Baseballové hřiště VSK Techniky Brno již od pondělí obléhá více jak "ŠEDESÁTKA" dětí, chlapců i děvčat a to již od těch nejmenších až po starší a zkušenější (od 4 do 15 let). Více ›››
15.08.2018 - Milan Nováček Článek

Nadstavba o Extraligu: Technika Brno - Sokol Hluboká nad Vltavou

V úmorném horku, v němž dosahovaly nápoje téměř bodu varu, představili se Sokolové z Jihočech na našem hřišti v dalším dvojzápasovém souboji o baseballovou extraligu. Více ›››
04.08.2018 - Marek Pomazal Článek - Muži A - Extraliga
Novinky

"Áčko" VSK Techniky Brno si dnešní výhrou nad Třebíč Nuclears zajistilo účast v Extralize i v další sezóně 2019! 

Již od začátku to byl velmi vyrovnaný zápas, v němž se ve 2 směně ujímáme vedení, ale domácí nám stále šlapou na paty a to až do osmé směny, ve které vyrovnávají na 4:4.
Jdeme do 9. směny: Matěj Brabec pálí hit a na error outfieldera se posouvá na metu, Jay Rivera dostává metu zdarma (BB). 1,2 meta obsazená a na pálku přichází náš "Big-sexy" Julian Johnson, který na plný stav posílá míč až k plotu a stahuje 2 body, jimiž rozhoduje toto utkání.

19.08.2018 07:25 - Marek Pomazal

V úmorném horku, v němž dosahovaly nápoje téměř bodu varu, představili se Sokolové z Jihočech na našem hřišti v dalším dvojzápasovém souboji o baseballovou extraligu.

Výhrami 18:3 a 10:8 jsme již jednou nohou v extralize i pro příští sezónu a příští týden ve Frýdku -Místku můžeme přidat také nohu druhou!

04.08.2018 22:31 - Marek Pomazal

V sobotu 4.8. odehrajeme poslední domácí zápasy v letošní sezóně! Přijďte nás podpořit v dvojzápase proti Sokol Hluboká nad Vltavou od 13 a 16 hodin.

03.08.2018 21:38 - Milan Nováček

Jablonecké Blesky nijak nezastrašily technické muže a ti si tak na sever Čech přijeli pro dvě cenná a přesvědčivá vítězství. Po výhrách 8:2 a 18:3 se usadili na čele tabulky a v klidu se mohou připravit na další kolo, které je čeká v sobotu 4.8. s Hlubokou nad Vltavou.

29.07.2018 07:36 - Marek Pomazal

Termín: 13. - 17. 8. 2018, zábavný, sportovní program od 8 do 16.30 hodin pod vedením zkušených trenérů a pedagogických pracovníků.

Přihláška a informace zde

21.06.2018 20:09 - Milan Nováček
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2018
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz