VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub založený 1971, 5ti násobný mistr České republiky

Eagles vyloupili Techniku

I ve třetím zápase nenašli baseballisté Techniky Brno recept na kvalitní hru pražských Eagles a zaznamenali tak třetí porážku během jednoho víkend s tímto soupeřem.
Autor článku: Martin Střítecký
15.04.2012
Článek - Muži A - Extraliga

Technika začala velice dobře a vše nasvědčovalo tomu, že sobotní dvě prohry byly jen v důsledku nekoncentrovanosti domácího týmu. Hned v první směně naplnila Technika všechny mety bez autu, ale ani v této jasné bodové situaci se nepodařilo doběhnout. Eagles zatlačili na výborně házejícího Jakuba Toufara ve třetí směně, kde se po dvou odpalech a dvoubodovému homerunu Jana Drábka ujala vedení 3:0. Ke zvratu zavelely v sedmé směně homeruny Martina Stříteckého a Matěje Menšíka, 2:3 a schylovalo se k dramatu. Do osmé směny nastoupil na nadhazovací kopec Wayne Ough a nedovolil pálkařům z Prahy dostat se na mety. V deváté směně je vystřídán Danielem Mrázem. Eagles plní mety a po hitu Rudolfa Pelzla a chybě zadního pole zvyšují na 2:5. Technika neskládá zbraně a tlačí Eagles v dohrávce deváté směny. Na dva auty snižuje na rozdíl jednoho bodu, ale při agresivní hře je mezi metami vyautován Matthew Lawman a tím je zápas ukončen. Technika prohrává i třetí víkendový zápas 4:5.

 

Prohrát tři zápasy během víkendu Technika nepamatuje. Je třeba ale pochválit velice dobrý, koncentrovaný výkon pražského týmu, který neustálou nátlakovou hrou nutil Techniku k chybám. Navíc se Technice během víkendu zranil Martin Zelinka (prsty na pravé ruce) a Matthew Lawman (levé koleno), ale snad budou oba hráči do následujícího víkendu v pořádku, kdy Technika zavítá na horkou půdu Arrows Ostrava.

zpět nahoru

Technika U13 vybojovala v Praze bronzové medaile

Poslední prázdninový víkend se kategorie U13 zúčastnila tradičního turnaje Back2school a v konkurenci 12ti týmů vybojovala bronzové medaile Více ›››
03.09.2019 - Petr Goleš Článek - U13 (12 - 13 roků) - Turnaj

Áčko ve Frýdku-Místku

Po dvoutýdenní přestávce se Áčko vydalo do Baseball Klub Klasik Frýdek-Místek a zahájilo tak druhou polovinu nadstavby. Více ›››
08.07.2019 - Filip Matějka Článek - Muži A - Extraliga

Firstcup poprvé

Osmičky na vrcholné akci jarní sezóny zahráli skvěle. Více ›››
26.06.2019 - Jan Fišer Článek - U9 (8 - 9 roků) - Turnaj
Novinky

Přijď si vyzkoušet sport, který tě bude bavit!

TB pozvánka...

FB stránka ...

FB událost ...

Video ze Dne náborů 2018....

26.08.2019 13:29 - Radomír Vach

Úterý a čtvrtek 15:30 - 17:00

Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategoriií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěmi hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži - EXTRALIZE.

30.05.2019 15:13 - Radomír Vach
Počasí Brno - Slunečno.cz
VSK Technika Brno - baseballový a softballový klub © 1971 - 2019
Design: Tomáš Smot Svoboda, www.smot.cz
Programming: www.kangaroo.cz